Wyspy Bożego Narodzenia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Wyspy Bożego Narodzenia

Nieruchomość na sprzedaż na Wyspie Bożego Narodzenia

Chcesz przenieść i kupić nieruchomość na sprzedaż na Wyspach Bożego Narodzenia?

Wyspa Bożego Narodzenia to mała wyspa należąca politycznie do Australii i położona na Oceanie Indyjskim na południe od Indonezji. Stolicą jest Zatoka Latających Ryb.

Wyspa Bożego Narodzenia to punkt na Oceanie Indyjskim, położony 2600 km na północny zachód od Perth, w zachodniej Australii. Chociaż jest to terytorium Australii, jego najbliższym sąsiadem jest oddalona o 360 km Jawa.

 

Znana jako Galapagos z Oceanu Indyjskiego, Wyspa Bożego Narodzenia zamieszkuje co najmniej 24 gatunki, których nie ma nigdzie indziej na naszej planecie: jest to więcej niż jakikolwiek inny australijski obszar chroniony. Należą do nich największe ptaki morskie w życiu oraz krab czerwonolicy na wyspie, którego niezwykła coroczna migracja została niedawno uznana przez przyrodnika Sir Davida Attenborough za jedno z dziesięciu największych naturalnych doświadczeń wszechczasów.

Czy jesteś zainteresowany kupnem, wynajmem lub inwestycją w nieruchomości na sprzedaż na wyspie Chrismas w Flying Fish Cove?, Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego przedmieścia, gdzie kupić nieruchomość na sprzedaż na Wyspie Bożego Narodzenia, nie jest łatwy.

 

Aby zapewnić zrozumienie stylu życia oferowanego przez Flying Fish Cove, zebraliśmy wszystkie istotne informacje rynkowe, kluczowe fakty, dane demograficzne i statystyki, które pomogą Ci podjąć bezpieczną i świadomą decyzję.

Mapa, zmian cen i statystyki
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB